M.

Už jsem zkusila všechny možné metody, které by mi pomohly zlepšit život, být šťastnější, netrápit se minulostí, mít lepší vztahy apod.
Nebudu dlouze popisovat jak je Pavel skvělý člověk a jak mi jeho metoda velmi pomohla. Nejvíce to vystihne příklad, pro někoho, možná trochu smutný, pro mě to bylo vysvobození z mého utápění se v žalu.
Před lety mi zemřel syn, ta obrovská bolest se pořád vracela. Popíšu situaci, která se mi přihodila poté, co jsme společně s Pavlem toto téma “odstranili”.

Jela jsem autem a přede mnou uprostřed na silnici stálo auto, které jsem musela objet a všimla si, že se něco stalo. Zastavila jsem a vidím zoufalého řidiče auta, ještě zoufalejšího a křičícího pána s kolem a na zemi leželo malé štěňátko, bylo mrtvé, šla jsem k tomu pánovi, ptala jsem se zda mohu pomoci, ještě více zoufale plakal, bylo mi jasné, že mu pomoci nemůžu. Koukla jsem se na mrtvé štěňátko a to i když bylo mrtvé, tvářilo se spokojeně. Odjela jsem. Sice pak několik dní všechny ty moje emoce šly ven, ale od tohoto prožitku, jsem úplně jinde. Na svého syna teď dokážu vzpomínat s láskou. Ta zoufalá a obrovská bolest zmizela.

Jsem vděčná Pavlovi zato, že tímto způsobem pomáhá lidem.

H.

U Pavla jsem byla nekolikrat a musim rici, ze se mi zmenil uhel pohledu na urcite situace a zmenil se mi i zivot. Doporucuji vsem, kteri chteji se sebou opravdu neco udelat.

M.

Před několika lety jsem se dostal do velkých psychických problémů, které postupně vyvrcholily až v panické stavy úzkosti a bezmoci. Tyto stavy byly zapříčiněny, jak jsem později díky Pavlovi zjistil, především špatnými prožitky z dětství. Od svých 15 let jsem navštěvoval odborné psychology, kteří mi dokázali pomoct, ale nedokázali můj problém trvale odstranit, tak aby se tyto stavy už nikdy nevraceli. Ve svých 23 letech, kdy mé stavy už byly natolik vážné, že jsem se octil několikrát i na psychiatrické ambulanci, jsem začal chodit na koučink k Pavlovi, který mě naučil pracovat, s těmito strachy a hrůznými prožitky z dětství, které jsme postupně odkrývali a začali je přepisovat tím, že jsme vkládali nové emoční prožitky. Dneska vím že pochopit tyto situace z dětství bylo naprosto zásadní pro můj nový život. Díky koučinku, jsem se opět postupně vrátil do života, dodělal jsem školu, našel si vysněnou práci, přestal se bát oslovovat ženy, které se mi líbí a mnoho dalšího. Koučink s Pavlem doporučuji Všem, kteří řeší různé neřešitelné psychické stavy a panické ataky a chtějí se jich nadobro zbavit.

S.

K panu Vidličkovi docházím již téměř rok a od té doby se v mém životě odehrála spousta pozitivních změn. Ať už máte jakýkoliv problém, zaručuji Vám, že pozitivních změn se Vám dostane ve všech oblastech Vašeho života, protože pan Vidlička postupuje důkladně a odstraňuje všechno negativní, neboť : “všechno souvisí se vším”. Pan Vidlička je špičkou v oboru, protože to dělá od srdce s cílem lidem pomáhat a ne z nich tahat peníze. Pokud chcete opravdu v životě změnu, tohle je cesta .

Tom

S Pavlem pracujeme na mé budoucnosti. Dá to mnoho práce a často to není zrovna příjemné, ale je to nutné a sakra důležité. Díky mu za to.

Pavla jsem našla náhodne na fb.Už delší dobu jsem přemyšlela co dál se svým životem..nahoda? Nevim.Narazila jsem na úžasného, skvělého, otevřeneho člověka, který pro mě neni jen kouč, ale troufám si říct i baječný člověk se smyslem pro hůmor, na kterého se vždy těším..Můžu říct že jsem se prvně takto otevřela terapeutovi..:) Pavel mi pomohl podívat se jinak na moji praci a vůbec na to jak žiji a přemýšlím.. Mám chuť znovu tvořit a se svym životem zase pořádně pohnout. diky Pavle!