M.

Už jsem zkusila všechny možné metody, které by mi pomohly zlepšit život, být šťastnější, netrápit se minulostí, mít lepší vztahy apod.
Nebudu dlouze popisovat jak je Pavel skvělý člověk a jak mi jeho metoda velmi pomohla. Nejvíce to vystihne příklad, pro někoho, možná trochu smutný, pro mě to bylo vysvobození z mého utápění se v žalu.
Před lety mi zemřel syn, ta obrovská bolest se pořád vracela. Popíšu situaci, která se mi přihodila poté, co jsme společně s Pavlem toto téma „odstranili“.

Jela jsem autem a přede mnou uprostřed na silnici stálo auto, které jsem musela objet a všimla si, že se něco stalo. Zastavila jsem a vidím zoufalého řidiče auta, ještě zoufalejšího a křičícího pána s kolem a na zemi leželo malé štěňátko, bylo mrtvé, šla jsem k tomu pánovi, ptala jsem se zda mohu pomoci, ještě více zoufale plakal, bylo mi jasné, že mu pomoci nemůžu. Koukla jsem se na mrtvé štěňátko a to i když bylo mrtvé, tvářilo se spokojeně. Odjela jsem. Sice pak několik dní všechny ty moje emoce šly ven, ale od tohoto prožitku, jsem úplně jinde. Na svého syna teď dokážu vzpomínat s láskou. Ta zoufalá a obrovská bolest zmizela.

Jsem vděčná Pavlovi zato, že tímto způsobem pomáhá lidem.