Nikdy se nedokážu odpoutat od bývalého partnera

V poslední době přichází ke mně mnoho klientů, kteří mají problém odpoutat se od bývalých partnerů. Díky tomu nemohou navázat vztahy nové. Nebo se jejich nové vztahy velice rychle rozpadají a po každém nezdaru je to vrací stále zpět k bývalým partnerům.

Co má vliv na tento stav
Příčin toho stavu bývá mnoho. Jednou z hlavních příčin bývá nedostatečná důvěra v sebe samotného. V tomto případě nám naše hlava často našeptává, že není pravděpodobné, anebo vůbec možné, najít si někoho, kdo by byl lepší než náš bývalý partner. A s ním začít nový život. Každý další neúspěch v hledání nového partnera nás v tom jen utvrzuje.

Další příčinou bývá, že jsme vnitřně zranění. V podvědomí nám běží programy o tom, že s novým, neprověřeným partnerem může přijít ještě horší ublížení než s partnerem bývalým. V tomto případě nám naše hlava často říká: “Toho bývalého dobře znáš a víš, co od něho můžeš očekávat.” Takže sebemenší nedokonalost našeho nového partnera nás díky tomuto typu nastavení hned vyvede z míry. Budeme u nového partnera více než je běžné, sledovat jeho negativa a raději to rychle při sebemenším nedostatku ukončíme, než ho poznávat dál.
S tím souvisí i dvě věci, které mají na tento stav zásadní vliv, a to strach z neznámého a strach z budoucnosti.

Kde to vzniká:
Tato nastavení jsme si zapsali do hlavy už v našem raném dětství. Viděli jsme tátu s mámou ve vztahu, který nefungoval tak, jak vztah fungovat má. Vzájemně se trápili a ani jeden nedokázal ze vztahu odejít. Nebo se stále rozcházeli a vraceli k sobě.

 • Příklady zápisů, které jste mohli získat, když jste byli svědky nefunkčního vztahu nebo jste slýchávali, že být rozvedený nebo v pozdějším věku svobodný, je divné. Že to znamená snížené společenské postavení.
 • Vztah s partnerem se nedá ukončit
 • Partner pro mě je jen jeden
 • Být sám je divný
 • Bez partnera jsem bezcenná
 • Bez partnera mám snížené společenské postavení

K tomu jste třeba jako malí u rodičů poslouchali, jak na sebe v hádce křičí.
“Klidně si odejdi. Další šanci však ode mě nedostaneš. Nebo: Klidně si odejdi a přijdeš o všechno”, případně “Klidně si jdi. Nemysli si však, že s druhým se budeš mít tak dobře jako se mnou.”
Tím mohly vzniknout tyto nebo podobné zápisy:

 • Začít další nový vztah je obrovské riziko
 • S novým vztahem můžu přijít o všechno
 • Nový vztah nevyjde a nebudu se mít kam vrátit
 • Pro mě jiný lepší partner není
 • Odejdu a není cesty zpět
 • Další partner bude vždycky horší než ten bývalý

Jak tyto zápisy odstranit
Kombinací, které tento stav způsobují a ovlivňují, je mnoho. Může jít až o stovky zápisů. Nejdůležitější je všechny tyto zápisy v hlavě vyhledat a trvale odstranit. Metod pro jejich odstranění je mnoho. Některé jsou účinné více, některé méně. Já pro jejich odstranění úspěšně používám svoji metodu energetického vkládání, ve které využívám energetického pole člověka. Chybné zápisy vytahuji a potom s klientem zpracovávám tak, že dojde k jejich trvalému odstranění. Díky mým zkušenostem v práci s emočními nastaveními člověka dosahuji vynikajících výsledků a mám za sebou mnoho spokojených klientů.

Závěr
Závěrem bych chtěl říct, že odpoutání se od bývalého partnera je cesta. Někdy trvá déle a může přinést ze začátku i neúspěchy. Ty je nutné podchytit a zpracovat, na konci vaší cesty vás ale čeká cíl, který stojí za to. Kdo z nás by nechtěl žít v plně funkčním vztahu, který přináší každodenní radost?