Seznámit se po čtyřicítce je možné !

K napsání tohoto článku mě inspirovala moje bývalá, tehdy sedmdesátiletá klientka, která se se svým  partnerem seznámila ve věku 63 let a vede s ním až do současnosti spokojený partnerský život. Tenkrát mě vyhledala, protože měla problémy s podnikáním. Potřebovala najít a odstranit příčiny těchto problémů. Když jsme spolu procházeli její dosavadní život, všiml jsem si  jedné zásadní věci.

Za celý svůj život nikdy neměla problém se seznamovat s muži. 
Její nastavení byla pro mě v tu dobu velice cenná v tom, že mi na počátku mé kariéry kouče předala mnoho důležitých bodů ohledně partnerství a definovala přesně ta nastavení, která ovlivňují seznamování. I mě samotného v tu dobu hodně zajímalo, proč to jde někomu tak snadno a druhému to vůbec. Dnes už jsem v této oblasti mnohem dál, a proto mohu svým klientům díky svým znalostem a zkušenostem mnohem efektivněji pomáhat.

Jsem přesvědčen, že vás bude zajímat, o která zásadní nastavení u této paní šlo:

Snažila se být stále co nejvíce  pozitivně naladěna
A to i přes mnoho překážek a problémů, které jí život přinesl. Ve všem se snažila najít něco pozitivního a radovat se z maličkostí.
Ráda navazovala kontakt s okolím
Kdo se jí líbil nebo ji zaujal, neváhala se na něho usmát nebo ho pozdravit.
S cizími lidmi se nebála bavit
Ráda si povídala s úplně cizími lidmi o všem, co ji nebo druhého zajímalo a zaujalo.
Ke všem chlapům byla hned v začátku komunikace upřímná
Říkala věci tak, jak jsou a nezdráhala se vyjádřit, co si myslí. Brala to jako cennou devizu rozvíjení vztahu do budoucna.
Nikdy od muže neočekávala, že jí finančně zabezpečí
Vždycky se snažila  být co nejvíce finančně samostatná. Zároveň se nebála dát najevo, že radši zůstane sama, než mít za každou cenu muže, kterého by musela finančně vydržovat.
Muže si nepořizovala proto, aby za ní řešil její problémy
Snažila se vše, co jí život přinesl, řešit především sama. Seznámení nebrala jako způsob, jak si vyřešit svoje problémy.

Milé ženy, které jste právě samy a nemáte žádného partnera – pokud jste se přistihly, že se v jednom nebo více bodech zde napsaných necítíte dost silná, věřte tomu, že to jsou právě tato a jim podobná nastavení, která blokují vaše seznámení a nalezení správného partnera.

Seznámit se je skutečně možné v každém věku, pokud to máte v hlavě správně nastavené.
Pokud si nevěříte nebo máte pocit, že to máte komplikované, objednejte se ke mně a vyzkoušejte, jak rychle a efektivně Vám v tomto směru můžu pomoci. Pokud nebudete s mojí prací spokojené, nemusíte za dané sezení nic platit.

Máte dotazy nebo se chcete podělit o vaše názory a zkušenosti k tomuto tématu? Napište mi na email na pavel.vidlicka@energetickevkladani.cz nebo zprávu na FB- stránku Energetického vkládání.