Partnerka​ ​pro​ ​mě​ ​chodí​ ​dva​ ​metry​ ​nad​ ​zemí

Oslovil mě klient s problémem, že nemůže najít žádnou vhodnou partnerku. Prostě žádné pro něj vhodné nevidí a tedy ani nemůže potkat. Měl za svůj život několik vztahů, všechny však skončily fiaskem.

Výpověď klienta

Cítil se ve vztazích ponižovaný, stísněný, a nakonec ho partnerka vždy opustila. Na mou otázku, kde všechny pro něj potencionální partnerky mohou být, mi odpověděl: „Hledal jsem je všude, ale marně. Chodil jsem po posilovnách, barech i diskotékách. Dokonce jsem byl i na golfu, ale bez úspěchu. Ony snad musí chodit dva metry nad zemí.“

Pátrání po příčinách

Nastala fáze naší společná práce a pátrání po tom, která nastavení jeho hlavy jsou příčinou toho, že klient žádné vhodné ženy nevidí, a s těmi co viděl, prožil jen peklo. Postupným vyhledáváním a přepisováním jeho negativních myšlenkových nastavení jsme se dostávali hlouběji a hlouběji do jeho podvědomí. Mým cílem bylo najít nosné vzorce nastavení jeho hlavy.

Co se zjistilo

Klient měl zapsanou mámu jako bezcitnou, nemilující bestii, která si jde tvrdě jen za svým. A ponižuje ho všude, kde může. Otce vnímal jak člověka, který před mámou rezignoval, slepě poslouchá rozkazy a jeho život s ní je peklo.

Do jeho hlavy se mu mimo jiné zapsalo:

Ženy přinášejí bolest

Být s ženou znamená jen trpět

Žena nic dobrého nedává

Vždycky je lepší být sám než s ženou

Podle mámy jsem k ničemu

Ženský jsou požíračky citů

Tato a dalších zhruba 300 vzorců způsobovalo, že klient žádné ženy, které by ho zaujaly, podvědomě nevnímal. Mimo těch, které mu svým chováním zrcadlily jeho matku. A tyto typy žen mu v hlavě potvrzovaly to, co si o ženách zapsal v raném dětství na základě toho, co doma viděl – především, že ženy přinášejí jen bolest, utrpení, nepochopení, stísněnost a nic pěkného ho s nimi nečeká.

Co bylo dál

Po přepsání těchto nastavení klient nejen že ženy vidí a vnímá. Zároveň dokázal nevnímat je jako něco, co může zničit jeho svět. Je rád v jejich přítomnosti a v pohodě s nimi komunikuje. Navíc podle posledních zpráv má už přes rok vztah s partnerkou, se kterou se cítí spokojený a šťastný. Co víc si přát…